TRENING ODDECHOWY

Aktywne filtry

Trening oddechowy

Urządzenie do treningu oddechu (spirometr) pozwala na rehabilitację w zaciszu domowym. Urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu i bardzo efektywne. Redukuje ból, zwiększa przepływ powietrza przez płuca, powiększa pojemność płuc, pozwala na dokładniejszą wentylację organizmu. Spirometry treningowe, służące do ćwiczenia głębokich wdechów, wydechów lub obydwu są powszechnie stosowane do polepszania parametrów oddechowych osób z POChP - Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc (COPD - Chronicle Obstructive Pulmonary Disease). Ćwiczenia oddechowe przynoszą efekty nawet w rehabilitacji osób mających kłopoty z oddychaniem, przy bolesnych oddechach oraz u osób po operacjach. 

Główną zaletą ćwiczeń oddychania  jest minimalizacja symptomów towarzyszących chorobom płuc, co znacznie poprawia samopoczucie pacjenta i pozwala na zwiększenie tolerancji organizmu na wysiłek i ćwiczenia. 

Obsługa urządzenia do treningu układu oddechowego: robiąc głęboki wdech należy unieść 2 lub 3 kulki, wdech należy utrzymywać tak długo jak to możliwe, następnie wyjąć ustnik z ust i zrobić nosem wydech. Po odwróceniu przyrządu o 180º (podstawką do góry) można ćwiczyć również wydech. 

Zakres pracy przyrządu:

Zakres 1 – przepływ do 600 ml/s

Zakres 2 – przepływ do 900 ml/s

Zakres 3 – przepływ do 1200ml/s

W naszym medycznym sklepie internetowym oferujemy Państwu przyrząd do ćwiczenia oddechu (producent: Plasti-med). Oferujemy przyrządy do treningu oddechu w jednych z najniższych cen w stosunku do ich jakości. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta z przyjemnością przekażą Państwu wszelkie informacje na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, tel. 85 6645205 e-mail: bmtmedical@biameditek.pl. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta i obsługa sprostały oczekiwaniom naszych Klientów.

Zamówienie mogą Państwo opłacić przelewem na nasze konto:

Dane do przelewu: Biameditek Sp. z o.o. ING 13 1050 1953 1000 0024 0672 2518 lub popezez: iMoje, Visa, Mastercard. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność.

Produkty oferowane w naszym sklepie internetowym (online) bmtmedical.pl  dostarczamy kurierem za pośrednictwem firmy DPD Polska. Nasze produkty wysyłane są  pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Przesyłka dostarczona jest zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych. Przy wyborze opcji płatności „przelew” należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze). Koszt dostawy przy zakupie poniżej 500,00 zł netto wynosi 18,45 zł brutto, przy zakupie powyżej 500,00 zł netto dostawa gratis! Zrobimy co w naszej mocy, by zamówienie dotarło do Państwa najszybciej, jak to możliwe.