WAPNO SODOWANE

Aktywne filtry

Wapno sodowane

Wapno sodowane jest przeznaczone do stosowania w medycynie w obszarze anestezjologii. Zmiana zabarwienia (biały na fioletowy) w połączeniu z monitorowaniem poziomu dwutlenku węgla określa stopień zużycia. Produkt jest materiałem bezpiecznym i może być przewożone wszystkimi środkami transportu. Wapno jest materiałem nie kaustycznym.

W ofercie naszego medycznego sklepu internetowego możecie Państwo kupić Wapno Sofnolime® 2550 WV USP (producent: Molecular Products). Ilość: 1 opakowanie to 2 kanistry po 4,5 kg (5 litrów). 

Oferujemy wapno w jednych z najniższych cen w stosunku do jakości. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta z przyjemnością przekażą Państwu wszelkie informacje na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, tel. 85 6645205 e-mail: bmtmedical@biameditek.pl. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta i obsługa sprostały oczekiwaniom naszych Klientów.

Zamówienie mogą Państwo opłacić przelewem na nasze konto:

Dane do przelewu: Biameditek Sp. z o.o. ING 13 1050 1953 1000 0024 0672 2518 lub poprzez: iMoje, Visa, Mastercard. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność.

Produkty zakupione w naszym sklepie internetowym (online) bmtmedical.pl dostarczamy kurierem za pośrednictwem firmy DPD Polska. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Przesyłka dostarczona jest zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych. Przy wyborze opcji płatności „przelew” należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze). Koszt dostawy przy zakupie poniżej 500,00 zł netto wynosi 18,45 zł brutto, przy zakupie powyżej 500,00 zł netto dostawa gratis! Zrobimy co w naszej mocy, by zamówienie dotarło do Państwa najszybciej, jak to możliwe.