RESUSCYTATORY

Aktywne filtry

RESUSCUTATORY NAJTANIEJ W NASZYM SKLEPIE

W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki wybór resuscytatorów. Codziennie dokładamy wszelkich starań, żeby nasze resuscytatory były w najlepszej cenie w stosunku do ich jakości. Prowadzimy sprzedaż resuscytatorów z myślą o ich profesjonalnym wykorzystaniu w przychodniach, szpitalach, placówkach medycznych i punktach pobrań. Jakość resuscytatorów dostępnych w naszym sklepie gwarantujemy zarówno naszą marką, jak i określoną gwarancją producenta. Dokładamy wszelkich starań, by nawet najtańsze resuscytatory z naszego sklepu były niezawodne.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZE RESUSCYTATORY?

Ponieważ jakość stosowanego sprzętu i resuscytatorów jest krytycznie ważna, gdy przychodzi do medycyny. Gdy od stosowanych resuscytatory zależy zdrowie pacjenta, wybierz sklep, gdzie jakość idzie w parze z niską ceną. Oferujemy bardzo szeroki wybór, by mogli Państwo odnaleźć u nas dokładnie takie resuscytatory, których potrzebujecie. Sprzedajemy wyłącznie fabrycznie nowe resuscytatory, tak więc w Państwa ręce trafia sprzęt, który będzie działać. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione resuscytatory trafiały do Państwa jak najszybciej od momentu zakupu. Na stronie każdego produktu opisane są szczegóły gwarancji producenta dla towarów z kategorii resuscytatory. Dbamy o to, bo chcemy, byście mieli Państwo pewność, że zakupiony sprzęt będzie sprawny i warty swojej ceny.

JAK DOSTARCZAMY ZAKUPIONE RESUSCYTATORY

Rozpoczynamy realizację zamówienia w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.

Do wysyłki resuscytatory kupionych w naszym sklepie korzystamy z usług firmy kurierskiej DPD, na adres podany w formularzu zamówienia, telefonicznie lub drogą mailową. Czas w jaki dostarczane są zamówienia to zwykle 2 lub 3 dni robocze.

Koszt dostawy resuscytatorów uzależniony jest od niezbędnego rodzaju transportu, metody płatności a także tego, czy klient ma założone konto w ramach bazy danych sklepu www.bmtmedical.pl

Koszt dostawy przy zakupie poniżej 500,00 zł netto (540,00 zł brutto) to 15zł netto (18,45 zł brutto), zaś przy zakupie powyżej 500,00 zł netto (540 zł brutto) zapewniamy dostawę gratis.

Dokładamy wszelkich starań, aby resuscytatory zamówione na naszej stronie dotarły do Państwa najszybciej, jak to możliwe.

JAK MOŻNA OPŁACIĆ ZAKUPIONE RESUSCYTATORY?

Oferujemy następujące sposoby opłacenia zamówienia:

* Poprzez stronę bezpiecznych płatności Przelewy24

* Poprzez stronę bezpiecznych płatności imoje

* Za pobraniem, przy odbiorze towaru

* Przelewem bankowym na nasze konto

Dane do przelewu:

Biameditek sp. z o.o.

ING 13 1050 1953 1000 0024 0672 2518

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność

ZASADY ZWROTU RESUSCYTATORÓW

Odstąpienie od umowy sprzedaży jest możliwe w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. W tym celu należy złożyć stosowne oświadczenie oraz odesłać zakup na adres naszego sklepu. Koszta zwrotu pokrywa kupujący. Towar musi być zapakowany tak, aby umożliwić jego bezpieczny transport. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można przesłać na adres e-mail: bmtmedical@biameditek.pl lub adres korespondencyjny Biameditek Sp. z o. o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Elewatorska 58 15-620 Białystok. Zwrot pieniędzy nastąpi taką samą drogą jakiej użył konsument, o ile nie wyrazi on zgody na zwrot inną metodą.

Sprzedawane przez nas resuscytatory posiadają gwarancję producenta, importera lub sklepu.

Przed poświadczeniem odbioru przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy przesyłka nie uległa uszkodzeniu. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan plomb naklejonych na przesyłkę. Jeżeli opakowanie nosi ślady otwierania lub uszkodzenia nie należy przyjmować przesyłki. Naszym zaleceniem jest, aby w obecności kuriera sporządzić protokół szkody i jak najszybciej skontaktować się z nami celem wyjaśnienia sprawy.

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek pytań, jakie mogą mieć Państwo na temat dostępnych resuscytatorów oraz innych produktów, pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta z przyjemnością przekażą Państwu informacje na ich temat, jak również poinformują o aktualnych promocjach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od 8:00 do 16:00 pod numerem telefonu 85 664 52 05 oraz adresem e-mail: bmtmedical@biameditek.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty miały najlepszy stosunek cen do jakości i sprostały oczekiwaniom naszych klientów, serdecznie zapraszamy do kontaktu.