RESUSCYTATORY

Aktywne filtry

Resuscytatory

Resuscytator to urządzenie stosowane do prowadzenia wentylacji oddechowej u pacjentów wymagających zastąpienia lub wspomagania tej funkcji. Na rynku spotkać można: resuscytator sylikonowy (resuscytator silikonowy) oraz resuscytator PCV - ten podział dokonywany jest ze względu na materiał, z którego dany produkt został wykonany. Resuscytatory można podzielić również pod względem zastosowania, czyli na: resuscytator pediatryczny (dziecięcy) oraz resuscytator dla dorosłych oraz młodzieży. Każdy oferowany w naszym sklepie resuscytator jest certyfikowanym wyrobem medycznym.

Poniżej przedstawiamy informacje odnośnie produktów dostępnych w sklepie bmtmedical.pl

Worek samorozprężalny Ambu Oval/Ambu Oval Plus  (dla dorosłych lub dzieci) charakteryzuje się doskonałą sprężystością, co gwarantuje szybkie wypełnianie się aparatu po zwolnieniu ucisku. Specjalna faktura powierzchni worka oraz unikalny pasek gwarantują pewny i wygodny uchwyt. Ułatwia to prowadzenie efektywnej wentylacji przez długi okres bez zmęczenia dłoni. Resuscytator silikonowy jest półprzezroczysty. Zawór ograniczający ciśnienie wentylacji zwiększa bezpieczeństwo pacjenta. Zawór pacjenta wyposażony jest w obrotowe złącze, które umożliwia dowolne ustawianie aparatu bez konieczności zdejmowania maski z twarzy pacjenta. W aparacie można stosować rezerwuary tlenu jednorazowego użytku.

Resuscytator wielorazowego użytku Ambu Mark IV, wykonany z cienkiej powłoki umożliwia użytkownikowi wyczucie zmian ciśnienia podczas wentylacji. Natomiast wewnętrzny worek z otworami powietrznymi zapewnia doskonałą sprężystość w celu ponownego wypełniania się. Taka konstrukcja daje całkowitą kontrolę nad wytwarzanym ciśnieniem oraz ułatwia, jeśli jest to konieczne, wentylację z dużą częstością. Ponadto, zastosowanie podwójnej ściany samoczynnie ogranicza ciśnienie w drogach oddechowych do około 70 cm H2O (podczas obsługi Ambu Mark IV jedną ręką). Unikalny zawór z pojedynczą membraną zapewnia niezawodność działania. Specjalny uchwyt zapewnia komfort i wyrównuje siłę uciśnięć. Aparat posiada obrotowe połączenia pomiędzy zaworem pacjenta oraz maską jak również pomiędzy workiem a zaworem pacjenta, dzięki czemu możliwe jest zmiana pozycji aparatu lub zmiana rąk bez przerywania wentylacji. Cały resuscytator Ambu Mark IV, włącznie z maską i rezerwuarem tlenu, może być sterylizowany w autoklawie w temp 134°C. Worek samorozprężalny Ambu SPUR II dostarczany jest w indywidualnej torbie foliowej wraz z jedną maską, rezerwuarem oraz drenem do podawania tlenu.

Właściwości:

  • Zawór pacjenta z pojedynczą membraną dla niezawodnego działania
  • Zintegrowany pasek dla komfortu stosowania i wyrównania siły uciśnięć
  • Cienkościenny samorozprężalny worek ułatwiający ocenę oporów i podatności płuc
  • Specjalna faktura powierzchni worka gwarantująca pewny uchwyt
  • Złącze pozwalające na szybkie podawanie laków drogą dotchawiczą
  • Łatwe podłączenie manometru oraz zaworu PEEP
  • Nie zawiera ftalanów

Zakup resuscytatora do wentylacji pacjentów jest możliwy w naszym sklepie internetowym bmtmedical.pl 24 h/na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy resuscytator i rezerwuar tlenu w jednych z najniższych cen w stosunku do ich jakości. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta z przyjemnością przekażą Państwu wszelkie informacje na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, tel. 85 6645205 e-mail: bmtmedical@biameditek.pl. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta i obsługa sprostały oczekiwaniom naszych Klientów.

Zamówienie mogą Państwo opłacić przelewem na nasze konto:

Dane do przelewu: Biameditek Sp. z o.o. ING 13 1050 1953 1000 0024 0672 2518 lub poprzez: iMoje, Visa, Mastercard. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność.

Resuscytatory zakupione w naszym sklepie internetowym (online) bmtmedical.pl  dostarczamy kurierem za pośrednictwem firmy DPD Polska. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Przesyłka dostarczona jest zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych. Przy wyborze opcji płatności „przelew” należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze). Koszt dostawy przy zakupie poniżej 500,00 zł netto wynosi 18,45 zł brutto, przy zakupie powyżej 500,00 zł netto dostawa gratis! Zrobimy co w naszej mocy, by zamówienie dotarło do Państwa najszybciej, jak to możliwe.