POJEMNIKI NA PRÓBKI BIOPSYJNE/HISTOPATOLOGICZNE

Aktywne filtry

Pojemniki na próbki biopsyjne, histopatologiczne

BiopSafe eliminuje problematyczne pojemniki na formalinę i uchwyty naścienne, których obsługa często powoduje ulatnianie się tej substancji. System składa się z niewielkiego, łatwego w użyciu zbiorniczka (fiolki) z formaliną zamkniętą w nakrętce. Po umieszczeniu próbek biopsyjnych na dnie zbiorniczka wystarczy zakręcić nakrętkę i delikatnie docisnąć ją kciukiem, umożliwiając w ten sposób rozprowadzenie formaliny i pokrycie próbki. Cały proces odbywa się wewnątrz zbiorniczka, nie powodując uwolnienia formaliny w postaci ciekłej ani lotnej. Metoda ta jest nie tylko bezpieczna, ale też szybka. Pojemnik na próbki histopatologiczne BiopSafe jest zawsze pod ręką, a umieszczenie próbek biopsyjnych, dodanie formaliny i przygotowanie całości na potrzeby transportu do laboratorium zajmuje zaledwie kilka sekund. Pojemniki BiopSafe oszczędzają bezcenny czas, gwarantując przy tym niezmienność właściwości materiału podczas wykonywania wymaganych czynności.

Zalety:

  • hermetycznie zamknięty system zapobiegający kontakt z formaliną – bezpieczeństwo personelu medycznego i pacjentów
  • wystandaryzowana dawka formaliny (20ml) zamknięta w zakrętce probówki
  • ograniczenie kosztów związanych z czasem przygotowania przy zastosowaniu probówki BiopSafe
  • ograniczenie kosztów związanych z koniecznością zakupu kilku elementów w porównaniu do probówki BiopSafe

Oferujemy pojemniki biopsyjne w jednych z najniższych cen w stosunku do ich jakości. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta z przyjemnością przekażą Państwu wszelkie informacje na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, tel. 85 6645205 e-mail: bmtmedical@biameditek.pl. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta i obsługa sprostały oczekiwaniom naszych Klientów.

Zamówienie mogą Państwo opłacić przelewem na nasze konto:

Dane do przelewu: Biameditek Sp. z o.o. ING 13 1050 1953 1000 0024 0672 2518 lub popezez: iMoje, Visa, Mastercard Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność.

Pojemniki histopatologiczne oferowane w naszym sklepie internetowym (online) bmtmedical.pl  dostarczamy kurierem za pośrednictwem firmy DPD Polska. Nasze produkty wysyłane są  pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Przesyłka dostarczona jest zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych. Przy wyborze opcji płatności „przelew” należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze). Koszt dostawy przy zakupie poniżej 500,00 zł netto wynosi 18,45 zł brutto, przy zakupie powyżej 500,00 zł netto dostawa gratis! Zrobimy co w naszej mocy, by zamówienie dotarło do Państwa najszybciej, jak to możliwe.