DEFIBRYLATORY

Active filters

Produkt chwilowo niedostępny

Defibrylator BeneHeart D1 – prosty w obsłudze defibrylator o dwufazowej fali wyładowania z kompensacją impedancji pacjenta. Wyposażony jest w 7 calowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości pokazujący użytkownikowi w jaki sposób przeprowadzić czynności resuscytacjnych zgodnie z najnowszymi wytycznymi ERC/AHA. 

Defibrylator

Defibrylator oddziałuje na mięsień sercowy impulsem/impulsami prądu o odpowiednio dużej energii (wyrażanej w dżulach). Celem reanimacji jest wytłumienie chaotycznych impulsów elektrycznych, które przepływają przez serce i umożliwiają mu powrót do normalnej, regularnej pracy. Ze względu na kształt fali energii dostarczanej przez defibrylator, wyróżnia się defibrylatory jednofazowe i dwufazowe:

defibrylator jednofazowy:

pierwsze wyładowanie – 360 J,

drugie i kolejne wyładowania – również 360 J;

defibrylator dwufazowy:

pierwsze wyładowanie – od 150 do 200 J,

drugie i kolejne wyładowania – od 150 do 360 J.

W przypadku przeprowadzenia reanimacji z wykorzystaniem defibrylatora AED na schemat postępowania składają się: włączenie defibrylatora AED (do czasu jego użycia przeprowadza się resuscytację krążeniowo-oddechową (RKO), każdy z nas zobowiązany jest do udzielenia pierwszej pomocy polegającej na uciskaniu klatki piersiowej dzięki czemu możemy uratować komuś życie), podłączenie kabla i naklejenie elektrod na klatkę piersiową poszkodowanego oraz działanie według komend głosowych wydawanych przez urządzenie. 

Defibrylacja jest jednym z najważniejszych elementów resuscytacji krążeniowo-oodechowej. Skuteczność defibrylacji zależy w dużej mierze od czasu, jaki minął od zatrzymania krążenia do jej wykonania oraz od tego, czy świadkowie zdarzenia podjęli się pierwszej pomocy (uciśnięcia klatki i sztuczne oddychanie). Powodzenie resuscytacji zależy także od jakości uciśnięć klatki piersiowej. Defibrylacja zaliczana jest również do zabiegów medycznych, które znajdują zastosowanie jedynie w niektórych przypadkach arytmii. 

W ofercie sklepu bmtmedical posiadamy defibrylator BeneHeart D1 jest to prosty w obsłudze defibrylator o dwufazowej fali wyładowania z kompensacją impedancji pacjenta. Wyposażony jest w 7 calowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości pokazujący użytkownikowi w jaki sposób przeprowadzić czynności resuscytacyjne w przypadku zatrzymania krążenia.

Defibrylatory BeneHeart D1 to proste w obsłudze defibrylatory o dwufazowej fali wyładowania z kompensacją impedancji pacjenta. Wyposażone są w 7 calowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości pokazujący użytkownikowi w jaki sposób przeprowadzić czynności resuscytacyjne zgodnie z najnowszymi wytycznymi ERC/AHA. Umożliwiają przeprowadzenie defibrylacji pacjentów dorosłych oraz pediatrycznych automatycznie rozpoznając podłączone elektrody. Posiadają dużą odporność na działanie zewnętrznych warunków środowiskowych spełniając wysokie standardy bezpieczeństwa zgodnie z najnowszymi europejskimi i polskimi normami użytkowania. Posiadają system autotestów zapewniający całkowitą kontrolę nad pracą i skutecznością przeprowadzenia defibrylacji. Występują w dwóch wersja: BeneHeart D1 Public oraz BeneHeart D1 Pro.

Podstawowe cechy defibrylatory AED BeneHeart D1 Public: 

 • Defibrylacja tylko w trybie AED z energią od 100-360J
 • Możliwość konfiguracji protokołu defibrylacji
 • Automatyczny system rozpoznania użytych elektrod (dorośli, dzieci) 
 • Czas monitorowania pacjenta do 12 godz.
 • Autotesty: okresowe, użytkownik nie musi włączać defibrylator AED, aby sprawdzić jego sprawność
 • Archiwizacja zdarzeń, przebiegów ekg oraz audio z możliwością analizy za pomocą dedykowanego oprogramowania
 • Możliwość wyposażenia w moduł Wi-Fi oraz system „AED Alert”
 • Opcjonalnie dostępne: walizka transportowa, szafka z alarmem
 • Standardowo wyposażenie: bateria jednorazowa, elektrody jednorazowe

Podstawowe cechy defibrylatora BeneHeart D1 Pro: 

 • Defibrylacja tylko w trybie AED (100-360J) oraz manualnym z energią od 1-360J
 • Możliwość wykonania kardiowersji
 • Możliwość podglądu przebiegu ekg z elektrod defibrylacyjnych i oraz z elektrod ekg
 • Automatyczne rozpoznanie użytych elektrod (dorośli, dzieci)
 • Czas monitorowania pacjenta do 12 godz. 
 • Autotesty: okresowe, użytkownik nie musi włączać defibrylatora, aby sprawdzić jego sprawność
 • Archiwizacja zdarzeń, przebiegów ekg oraz audio z możliwością analizy za pomocą dedykowanego oprogramowania
 • Możliwość wyposażenia w moduł Wi-Fi oraz system „AED Alert”
 • Opcjonalnie dostępne: walizka transportowa, szafka z alarmem, ładowarka akumulatora
 • Standardowo wyposażenie: bateria jednorazowa lub akumulator, elektrody jednorazowe

Istnieje możliwość instalacji defibrylatora BeneHeart D1 w nowych szafkach „kapsułach” firmy RotaidTM. Defibrylator AED w opcjach outdoor oraz indoor do montażu na ścianie budynku. Do wyboru w kombinacjach: z alarmem, podświetleniem, podgrzewanej oraz odpornej na kurz. Dostępna jest również wolno-stojąca wersja TOTEM.

Defibrylator można kupić w naszym sklepie internetowym bmtmedical.pl 24 h/na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy defibrylator w jednych z najniższych cen w stosunku do jakości. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta z przyjemnością udzielą Państwu wszelkich informacji na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, tel. 85 6645205 e-mail: bmtmedical@biameditek.pl. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta i obsługa sprostały oczekiwaniom naszych Klientów.

Zamówienie mogą Państwo opłacić przelewem na nasze konto:

Dane do przelewu: Biameditek Sp. z o.o. ING 13 1050 1953 1000 0024 0672 2518 lub poprzez: iMoje, Visa, Mastercard. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność.

Defibrylator kupiony w sklepie internetowym (online) bmtmedical.pl  dostarczany jest kurierem za pośrednictwem firmy DPD Polska. Defibrylatory wysyłane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Przesyłka dostarczona jest zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych. Przy wyborze opcji płatności „przelew” należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze). Koszt dostawy przy zakupie poniżej 500,00 zł netto wynosi 18,45 zł brutto, przy zakupie powyżej 500,00 zł netto dostawa gratis! Zrobimy co w naszej mocy, by zamówienie dotarło do Państwa najszybciej, jak to możliwe.