ELEKTRODY NEUROLOGICZNE

Aktywne filtry

Elektrody neurologiczne

W ofercie posiadamy najwyższej jakości elektrody neurologiczne firmy Ambu wykorzystywane w neurofizjologii i podczas badań snu. Nasze elektrody Ambu Neuroline Concentric oraz Ambu Neuroline Inoject charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Elektroda Ambu Neuroline Concentric charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, w tym precyzyjne centrowanym srebrnym rdzeniem dzięki czemu zapis jest dokładny i wiarygodny. Wyjątkowo ostry koniec zmniejsza ból podczas wkłucia. Materiał, z którego wykonana jest kaniula to stal nierdzewna, zapewniająca optymalną równowagę między wytrzymałością i elastycznością. Wytrzymałość produktów zapewnia szybką i skuteczną penetrację skóry, elastyczność umożliwia precyzyjne ustawienia w obszarze docelowym.

Elektroda Igłowa Neuroline Inoject  jest rekomendowana do podawania toksyny botulinowej. Nasze Neuroline Inoject gwarantują pewność i niezawodność wymaganą podczas iniekcji toksyny botulinowej. Sposób produkcji produktów zapewnia uzyskanie optymalnej równowagi pomiędzy wytrzymałością i elastycznością. Materiał tj. stal nierdzewna pokryta gładkim izolatorem minimalizuje tarcie podczas wkłucia. Ostrze igły zaostrzone z wyjątkową precyzją umożliwia łatwą penetrację skóry. Elektroda posiada uchwyt wyposażony w bezpieczne złącze Luer-Lock do połączenia strzykawki. Elektroda igłowa Ambu Inoject dostępna jest w 6 rozmiarach. Przewód połączeniowy zakończony jest złączem zabezpieczonym przed dotknięciem palcami.

Wszystkie nasze igły posiadają kolorowy uchwyt z dotykowym znacznikiem kierunku ścięcia (pozycji zapisu). Ponadto sam uchwyt jest lekko użebrowany i wyprofilowany tak, aby można go było w każdym przypadku mocno i wygodnie uchwycić go kciukiem i palcem wskazującym.

Elektrody można kupić w naszym sklepie internetowym bmtmedical.pl 24 h/na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy produkty w jednych z najniższych cen w stosunku do ich jakości. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta z przyjemnością udzielą Państwu wszelkich informacji na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, tel. 85 6645205 e-mail: bmtmedical@biameditek.pl. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta i obsługa sprostały oczekiwaniom naszych Klientów.

Zamówienie mogą Państwo opłacić przelewem na nasze konto:

Dane do przelewu: Biameditek Sp. z o.o. ING 13 1050 1953 1000 0024 0672 2518 lub poprzez: iMoje, Visa, Mastercard. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność.

Produkty zakupione w naszym sklepie internetowym (online) bmtmedical.pl  dostarczamy kurierem za pośrednictwem firmy DPD Polska. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Przesyłka dostarczona jest zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych. Przy wyborze opcji płatności „przelew” należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze). Koszt dostawy przy zakupie poniżej 500,00 zł netto wynosi 18,45 zł brutto, przy zakupie powyżej 500,00 zł netto dostawa gratis! Zrobimy co w naszej mocy, by zamówienie dotarło do Państwa najszybciej, jak to możliwe.