FILTRY ODDECHOWE

Aktywne filtry

Filtry oddechowe

filtry oddechowe – są zabezpieczeniem  przed zanieczyszczeniami, bakteriami oraz wirusami znajdującymi się w powietrzu. Filtry oddechowe mają zastosowanie w respiratorach i aparatach do znieczulenia (ratownictwo, blok operacyjny). Filtr zabezpiecza pacjenta, układ oddechowy, anestetyczny i respirator lub aparat do znieczulania przed zakażeniami np. z nawilżaczy wodnych, zakażeniami krzyżowymi itp.

W naszym medycznym sklepie internetowym możecie Państwo znaleźć znakomitej jakości filtry tj.:

  • Wymiennik ciepła i wilgoci „sztuczny nos” do tracheostomii
  • Filtr oddechowy Altech® bakteryjno-wirusowy dla dorosłych
  • Filtr oddechowy Altech® bakteryjno-wirusowy pediatryczny
  • Filtr oddechowy Altech® bakteryjno-wirusowy ze „sztucznym nosem” pediatryczny
  • Filtr oddechowy Altech® bakteryjno-wirusowy dla dorosłych
  • Wymiennik ciepła i wilgoci Altech do tracheostomii sterylny

Oferujemy filtry oddechowe w jednych z najniższych cen w stosunku do ich jakości. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta z przyjemnością przekażą Państwu wszelkie informacje na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, tel. 85 6645205 e-mail: bmtmedical@biameditek.pl. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta i obsługa sprostały oczekiwaniom naszych Klientów.

Zamówienie mogą Państwo opłacić przelewem na nasze konto:

Dane do przelewu: Biameditek Sp. z o.o. ING 13 1050 1953 1000 0024 0672 2518 lub poprzez: iMoje, Visa, Mastercard. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność.

Filtry oddechowe oferowane w naszym sklepie internetowym (online) bmtmedical.pl dostarczamy kurierem za pośrednictwem firmy DPD Polska. Filtry wysyłane są  pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Przesyłka dostarczona jest zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych. Przy wyborze opcji płatności „przelew” należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze). Koszt dostawy przy zakupie poniżej 500,00 zł netto wynosi 18,45 zł brutto, przy zakupie powyżej 500,00 zł netto dostawa gratis! Zrobimy co w naszej mocy, by zamówienie dotarło do Państwa najszybciej, jak to możliwe.