MASKI TWARZOWE

Aktywne filtry

Maski twarzowe

Maski anestetyczne (maski twarzowe) stosowane są do prowadzenia lub wspomagania wentylacji oddechowej pacjentów. Maski twarzowe zapakowane są pojedynczo i powinny być stosowane wyłącznie do jednego pacjenta - zapobiega to przenoszeniu materiału zakaźnego między pacjentami. Maska twarzowa posiada standardowy rozmiar łączników, co jest cechą niezwykle istotną, ponieważ można ją stosować w połączeniu ze zdecydowaną większością urządzeń medycznych. Produkty posiadają przezroczystą strukturę, dzięki temu podczas wykonywania wentylacji oddechowej, personel medyczny ma możliwość ciągłej kontroli ewentualnych wydzielin. Maski anestetyczne nazywane inaczej maską twarzową dostępne są w różnych rozmiarach, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Maski stosowane są w ratownictwie medycznym, na oddziałach szpitalnych i blokach operacyjnych oraz w placówkach ochrony zdrowia.

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu maski twarzowe ratownicze Ambu,  maski silikonowe Ambu (pompowany lub otwarty mankiet),  maski anestetyczne bez PCV oraz  maski anestetyczne twarzowe z PCV.  Nasze maski twarzowe są lekkie, wysokiej jakości oraz łatwe w utylizacji.

Zakup maski anestetycznej jest możliwy w naszym sklepie internetowym bmtmedical.pl 24 h/na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy produkty w jednych z najniższych cen w stosunku do ich jakości. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta z przyjemnością przekażą Państwu wszelkie informacje na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, tel. 85 6645205 e-mail: bmtmedical@biameditek.pl. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta i obsługa sprostały oczekiwaniom naszych Klientów.

Zamówienie mogą Państwo opłacić przelewem na nasze konto:

Dane do przelewu: Biameditek Sp. z o.o. ING 13 1050 1953 1000 0024 0672 2518 lub poprzez: iMoje, Visa, Mastercard. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność.

Maski zakupione w naszym sklepie internetowym (online) bmtmedical.pl  dostarczamy kurierem za pośrednictwem firmy DPD Polska. Produkt wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Przesyłka dostarczona jest zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych. Przy wyborze opcji płatności „przelew” należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze). Koszt dostawy przy zakupie poniżej 500,00 zł netto wynosi 18,45 zł brutto, przy zakupie powyżej 500,00 zł netto dostawa gratis! Zrobimy co w naszej mocy, by zamówienie dotarło do Państwa najszybciej, jak to możliwe.

Producent masek: Ambu, Altera