AKCESORIA DO FANTOMÓW AMBU

Aktywne filtry

Fantomy szkoleniowe

Fantomy szkoleniowe to pomoc do nauki udzielania pierwszej pomocy. Rozróżniamy ze względu na wielkość fantomy do nauki resuscytacji noworodka, dziecka i osoby dorosłej. Fantomy szkoleniowe mogą być wyposażone we wskaźniki do kontrolowania poprawności wykonywanych ćwiczeń lub mogą być bez wskaźników. 

W ofercie naszego medycznego sklepu internetowego możecie znaleźć Państwo fantomy Ambu umożliwiające efektywne szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Fantomy marki Ambu tj.: fantomy szkoleniowe BLS, ALS, fantomy do nauki intubacji, defibrylacji i wkłuć, również wybór wielu akcesoriów do fantomów.  Te wszechstronne urządzenia mogą być stosowane do szkolenia i ćwiczeń zarówno pracowników służby zdrowia, jak i nieprofesjonalistów.

Zakup manekinów szkoleniowych Ambu możliwy jest w naszym sklepie internetowym bmtmedical.pl 24 h/na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy fantomy w jednych z najniższych cen w stosunku do ich jakości. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta z przyjemnością udzielą Państwu wszelkich informacji na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, tel. 85 6645205 e-mail: bmtmedical@biameditek.pl. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta i obsługa sprostały oczekiwaniom naszych Klientów.

Zamówienie mogą Państwo opłacić przelewem na nasze konto:

Dane do przelewu: Biameditek Sp. z o.o.  ING 13 1050 1953 1000 0024 0672 2518  lub poprzez: iMoje, Visa, Mastercard. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność.

Manekiny szkoleniowe kupione w naszym sklepie internetowym (online) bmtmedical.pl dostarczane są kurierem za pośrednictwem firmy DPD Polska. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Przesyłka dostarczona jest zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych. Przy wyborze opcji płatności „przelew” należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze). Koszt dostawy przy zakupie poniżej 500,00 zł netto wynosi 18,45 zł brutto, przy zakupie powyżej 500,00 zł netto dostawa gratis! Zrobimy co w naszej mocy, by zamówienie dotarło do Państwa najszybciej, jak to możliwe.