zoom_in
keyboard_arrow_up keyboard_arrow_down

Resuscytator Silikonowy Ambu Oval Plus dla dorosłych z maską silikonową rozmiar 5 z otwartym mankietem

470 016 100
Ambu

Resuscytator Silikonowy Ambu Oval Plus dla dorosłych zaprojektowano do ręcznej wentylacji pacjentów o masie ciała powyżej 30 kg. Aparat można wielokrotnie sterylizować w autoklawie w temperaturze 134°C włącznie z maską i rezerwuarem tlenu.

Właściwości:

Ambu Oval Plus dla dorosłych charakteryzuje się doskonałą sprężystością, co gwarantuje szybkie wypełnianie się aparatu po zwolnieniu ucisku. Specjalna faktura powierzchni worka oraz unikalny pasek gwarantują pewny i wygodny uchwyt. Ułatwia to prowadzenie efektywnej wentylacji przez długi okres bez zmęczenia dłoni.

Resuscytator jest półprzezroczysty. Zawór ograniczający ciśnienie wentylacji zwiększa bezpieczeństwo pacjenta. Zawór pacjenta wyposażony jest w obrotowe złącze, które umożliwia dowolne ustawianie aparatu bez konieczności zdejmowania maski z twarzy pacjenta.

Ambu Oval Plus dla dorosłych można łatwo rozłożyć na części, co ułatwia zastosowanie efektywnej procedury mycia i sterylizacji. W aparacie można stosować rezerwuary tlenu jednorazowego użytku, oferowane w zestawach po 5 sztuk.

Specyfikacja:

Przeznaczenie: do wentylacji pacjentów dorosłych o masie ciała powyżej 30 kg

Zawór bezpieczeństwa: 40 cm H2O, możliwość wyłączenia zaworu

Objętość worka: 1475 ml Objętość oddechowa: 1100 ml

Objętość rezerwuaru tlenu nadającego się do sterylizacji w autoklawie: 1500 ml

Rodzaj maski twarzowej: silikonowa, z pompowanym mankietem, rozmiar 5

konsultantka

Masz jakieś pytanie?

Magda - Specjalista ds. obsługi Klienta z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich informacji na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Podobne produkty

Produkt promocyjny: