search

Resuscytator Silikonowy Ambu Oval Plus dla dorosłych z maską silikonową rozmiar 5 z otwartym mankietem

470 016 000
Ambu
Cena brutto
321,73 zł
Ilość
W magazynie

Resuscytator Silikonowy Ambu Oval Plus dla dorosłych zaprojektowano do ręcznej wentylacji pacjentów o masie ciała powyżej 30 kg. Aparat można wielokrotnie sterylizować w autoklawie w temperaturze 134°C włącznie z maską i rezerwuarem tlenu.

Właściwości:


Ambu Oval Plus dla dorosłych charakteryzuje się doskonałą sprężystością, co gwarantuje szybkie wypełnianie się aparatu po zwolnieniu ucisku. Specjalna faktura powierzchni worka oraz unikalny pasek gwarantują pewny i wygodny uchwyt. Ułatwia to prowadzenie efektywnej wentylacji przez długi okres bez zmęczenia dłoni.


Resuscytator jest półprzezroczysty. Zawór pacjenta wyposażony jest w obrotowe złącze, które umożliwia dowolne ustawianie aparatu bez konieczności zdejmowania maski z twarzy pacjenta.


Ambu Oval Plus dla dorosłych można łatwo rozłożyć na części, co ułatwia zastosowanie efektywnej procedury mycia i sterylizacji. W aparacie można stosować rezerwuary tlenu jednorazowego użytku, oferowane w zestawach po 5 sztuk.

Specyfikacja:

  • Przeznaczenie: do wentylacji pacjentów dorosłych o masie ciała powyżej 30
  • Objętość worka: 1475 ml Objętość oddechowa: 1100 ml
  • Objętość rezerwuaru tlenu nadającego się do sterylizacji w autoklawie: 1500 ml
  • Rodzaj maski twarzowej: silikonowa, z pompowanym mankietem, rozmiar 5

konsultantka

Masz jakieś pytanie?

Aleksandra - Specjalista ds. obsługi Klienta z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich informacji na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji: