zoom_in
keyboard_arrow_up keyboard_arrow_down

Pojemniki na próbki biopsyjne/histopatologiczne BiopSafe 60ml (1 opakowanie – 18 szt.)

3178-600-06
Axlab Innovation
Produkt dostępny w magazynie

Opis

Ilość w opakowaniu:
18 sztuk
Ilość
Cena brutto za opakowanie
210,60 zł

BiopSafe eliminuje problematyczne pojemniki na formalinę i uchwyty naścienne, których obsługa często powoduje ulatnianie się tej substancji. System składa się z niewielkiego, łatwego w użyciu zbiorniczka (fiolki) z formaliną zamkniętą w nakrętce.

Po umieszczeniu próbki biopsyjnej na dnie zbiorniczka wystarczy zakręcić nakrętkę i delikatnie docisnąć ją kciukiem, umożliwiając w ten sposób rozprowadzenie formaliny i pokrycie próbki. Cały proces odbywa się wewnątrz zbiorniczka, nie powodując uwolnienia formaliny w postaci ciekłej ani lotnej.

Metoda ta jest nie tylko bezpieczna, ale też szybka. Pojemnik na próbki histopatologiczne BiopSafe jest zawsze pod ręką, a umieszczenie próbki biopsyjnej, dodanie formaliny i przygotowanie całości na potrzeby transportu do laboratorium zajmuje zaledwie kilka sekund. BiopSafe oszczędza bezcenny czas, gwarantując przy tym niezmienność właściwości materiału podczas wykonywania wymaganych czynności.

Formalina powoduje podrażnienia błon śluzowych i przyczynia się do powstawania alergii. Ponadto jest też substancją rakotwórczą. Bardzo duże znaczenie ma zatem zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy podczas obchodzenia się z formaliną. BiopSafe umożliwia obchodzenie się z formaliną w hermetycznie zamkniętym systemie zapewniającym możliwie najlepszą ochronę personelu. Pracownicy nigdy nie są narażeni na kontakt z formaliną w postaci ciekłej lub lotnej, nawet podczas zakręcania czy odkręcania nakrętki.

Zalety:

  • hermetycznie zamknięty system zapobiegający kontakt z formaliną – bezpieczeństwo personelu medycznego i pacjentów
  • wystandaryzowana dawka formaliny (60ml) zamknięta w zakrętce probówki
  • ograniczenie kosztów związanych z czasem przygotowania przy zastosowaniu probówki BiopSafe
  • ograniczenie kosztów związanych z konicznością zakupu kilku elementów w porównaniu do probówki BiopSafe

Dodatkowe informacje:

  • 1op – 18szt
konsultantka

Masz jakieś pytanie?

Magda - Specjalista ds. obsługi Klienta z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich informacji na temat produktów i aktualnych promocji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Podobne produkty

Produkt promocyjny: