Badanie jakości jednorazowego bronchoskopu Ambu aScope 4

Kategoria: Baza wiedzy
Badanie jakości jednorazowego bronchoskopu Ambu aScope 4

Z wielką przyjemnością możemy podzielić się pierwszym prospektywnym, obserwacyjnym, wieloośrodkowym i przekrojowym badaniem dotyczącym postrzegania i oceny jakości Ambu aScope 4 Broncho będącego w portfolio naszej firmy. Badanie zostało przeprowadzone w 21 różnych hiszpańskich oddziałach pulmonologii i opublikowane w Respiratory Research Journal.

Celem pracy była ocena postrzegania przez bronchoskopistów Ambu aScope 4 Broncho. W badaniu zbadano również krzywą uczenia się podczas wykonywania konwencjonalnych bronchoskopii o niewielkiej złożoności w codziennej praktyce.

W sumie wykonano 300 bronchoskopii, a jakość i funkcjonalność Ambu aScope 4 Broncho oceniono za pomocą standaryzowanego kwestionariusza jakości bronchoskopu (BQQ).

Wyniki badania dają jasną do zrozumienia, że Ambu aScope 4 Broncho i monitor Ambu aView stały się wysoko cenionymi urządzeniami medycznymi przez Środowisko Medyczne.

W celu uzyskania większej ilości informacji o jednorazowym bronchoskopie Ambu aScope 4 Broncho zapraszamy do kontaktu ze Specjalistą Produktów Endoskopowych:

https://biameditek.pl/content/1-kontakt

lub do odwiedzenia naszej strony internetowej:

https://biameditek.pl/bronchoskopy/345-ambu-ascope-4-broncho-zestaw-20-endoskopow-ascope-4-z-monitorem.html

Poniżej link do pełnego artykułu:

https://respiratory-research.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12931-020-01576-w